Стомахiн українською: Програма національної революції

Не можна жити в будинку, де одна кімната штабелями, до стелі забита трупами убитих сусідів і домочадців, правда? Ось так само не можна жити і в країні, де весь ґрунт просякнутий кров’ю винищених без всякої провини мільйонів, цілих поколінь, своїх і чужих. Поляки, угорці, литовці, українці, чеченці, грузини, татари, естонці, фіни… Весь світ міг би пред’явити нам рахунок. А дика, кровожерливо-злісна, варварська імперія все стоїть, отруюючи своєю трупною отрутою планету і людство, все точить на сусідів, які тільки вчора вирвалися з її страшних обіймів, кігті і зуби, все бурчить похмуро і злобно, брязкаючи ядерними боєголовками …

Її необхідно зруйнувати. Всі імперії рано чи пізно руйнувалися. Російська теж давно віджила своє. І програма конкретних заходів щодо її руйнування – це програма НАШОЇ національної революції. Національної в американському, а не в російсько-нацистськом сенсі цього слова.

Насамперед хижому і агресивному російському ведмедю необхідно обламати його ядерні кігті і вирвати ікла. Тому ми вимагаємо негайного і повного знищення всіх наявних в РФ ядерних озброєнь. Зрозуміло, в односторонньому порядку. Поки наша імперія ще здатна загрожувати цивілізованому світу, ядерна зброя необхідна йому для елементарної самозахисту.

Ми закликаємо всі народи, всі нації, всі регіони імперії, наслідуючи приклад гордих і волелюбних чеченців, відділятися від Росії, проголошувати державну незалежність, посилати під три чорти Москву з її “територіальною цілісністю”, бомбардуваннями, “зачистками” і генерал-губернаторами. Нехай і першим, ще за Івана IV, окупований Татарстан, і хронічно замерзающая, що сидить без світла у складі РФ Камчатка відокремляться від злочинного кремлівсько-чекістського режиму. Цим вони і його міць підірвуть, і свої проблеми вирішать майже одним махом. Що від зануреної в пітьму Камчатки до Москви з її чиновниками дуже далеко, а до Токіо – дуже близько, натякало навіть НТВ. От і нехай скористаються цією близькістю. Нехай стане Балтійської республікою, або (що нітрохи не гірше) повернеться до складу Німеччини нинішня “Калінінградська область”. Нехай згадає своє славне європейське минуле у складі ВКЛ Смоленськ. І так далі, і так далі …

В принципі, кремлівська диктатура не дарма перейнялася не тільки зняттям всенародно обраних губернаторів, а й розпуском місцевих законодавчих зборів (на що Кремль вже взагалі ніякого права не має, інакше це не поділ влади, а просто звичайна Радянська влада). Всім ще пам’ятна перебудовна епопея Литви, коли її цілком легітимно, за радянськими законами обрана Верховна Рада вдруге оголосила про відновлення дії Конституції 1936 року і вихід з СРСР. І навіть радянські танки не допомогли. Саме такий варіант був би найбільш логічний і прийнятний для нинішнього етапу дезінтеграції. Так, був ще попередній етап – коли ВР країн Балтії постановами оголосили на своїй території місцеве законодавство вище загальносоюзного. Це був вже майже досягнутий етап і в кількох “суб’єктах” РФ до приходу Путіна. З нього, мабуть, і треба починати явочним порядком новий етап парламентської боротьби за незалежність. Тільки нехай спраглі незалежності народи не забувають попередньо створити собі потужну авангардну організацію типу “Саюдіса”, при ній збройні загони або ополчення потужніший, та натискати побільше бетонних плит, з яких у Вільнюсі будували в 91-му барикади навколо парламенту.

Нинішня кривава, жахлива, фашистська російська армія повинна бути беззастережно знищена. За одні лише її звірства в Чечні варто було б її всю просто пустити під ніж разом з усіма ОМОНом, спецназом і т.д. У всякому разі, принцип примусового призову ми скасуємо відразу ж і назавжди. Воювати не з ким, Захід – друзі і брати, імперія розсипається на шматки, мілітаристський чад розвіявся, армія більше не потрібна. Як, втім, в значній мірі і міліція. Народу повністю дозволено носіння будь-якої зброї, кожен захищає себе в міру своїх сил самостійно, нічим не зобов’язуючись за це державі.

І, звичайно, якщо вже розганяти злочинні армію, МВС і Генштаб – наче й не розігнати до чортової бабусі тричі злочинну ФСБ? Ця зловісна організація повинна бути негайно, без розмов ліквідована, всі її криваві справи з самого 1918 ретельно розслідувані, ще вцілілі кати – отримати заслужені тюремні терміни, як у Латвії, а всі, хто хоч день там пропрацював – довічне позбавлення виборчих прав.

Ця остання міра, до речі, не тільки до гебістів повинна ставитися. Якби свого часу, в 91-му, Єльцин зробив би щось подібне зі своїми гебістами і комуністами, – сьогоднішнього фашизму в Росії не було б. Он у Латвії, щоб “народ” не проголосував за повернення в радянську клітку до миски з баландою, російськомовних окупантів позбавили виборчих прав. І правильно зробили. У результаті латиші – вільний народ, а ми маємо те, що маємо. Тому вся колишня номенклатура КПРС від секретаря первинки, всі члени комуністичних і нацистських організацій, що виникли з 1991 року, всі офіцери радянської і нинішньої армії разом з катами з ФСБ повинні бути обмежені в політичних правах, а вже у виборчому – передусім! Ніяких пільг “афганцям” – окупантам і злочинцям! Ніяких квартир офіцерам – нехай радіють ще, що не доводиться їм квартирувати на тюремних нарах за Чечню! Ніяких їм підвищених пенсій і пільг! У лютому 17-го перші дні революції в Пітері ознаменувалися, між іншим, тим, що негайно поховалися всі городові, а де вони сміли з’явитися – народ бив і роздягав їх без церемоній, тільки пір’я летіло. Нехай і наша революція теж почнеться з поховавшихся в жаху ментів, з їх перевернутих і підпалених машин, з розгромлених кабінетів Луб’янки! .. Радянсько-імперське минуле ми випалимо розпеченим залізом і виметемо поганою мітлою на смітник історії! Мойсей не дарма водив євреїв 40 років по пустелі. Навіть позбавлений права голосу, цей шар старих гебістів і партсекретарів шкодитиме нам і вестиме комуністичну пропаганду. Поки він повністю не вимре, про повне закріпленні свободи в країні думати рано.

Звільнення всіх політв’язнів путінського режиму – теж пункт нашої революційної програми. Всі компартії і фашистські банди типу РНЕ, “Російських соборів” і т.п. будуть безумовно заборонені, їх газети закриті. Зате безумовно буде дозволено все інше, – наркотики, зброя, легалізована проституція, скасоване цькування будь-яких неправославних релігійних культів і “сект”. Ми визнаємо в законодавчому порядку всі права будь-яких сексменшин, яких правлячі релігійні ханжі не визнають досі. Купа статей КК, що так чи інакше порушують права людини, буде просто скасована. Всі окупаційні російські війська будуть виведені з усіх колоній і сусідніх з Росією країн. Ми різко обмежимо значення і зарозумілість РПЦ, вкажемо їй її справжнє місце, стусанами виженемо з політики, змусимо дотримуватися закону про відокремлення церкви від держави і про рівність усіх конфесій. Ні про які податкові пільги попам в торгівлі горілкою і тютюном, зрозуміло, не може бути й мови.

Нинішня путінська влада, безсумнівно, є диктатурою, військово-поліцейською, фашистською і прокомуністичною диктатурою. Як показує світовий досвід, такі режими владу добровільно не віддають. Значить, доведеться скидати. Приблизно так хірург, напевно, каже: будемо різати! .. Ми не ділимо свою програму на мінімум і максимум: лише після того, як буде повністю усунена від влади вся нинішня кремлівсько-лубянська кліка, заарештований (для подальшого суду) диктатор, розігнана його ублюдочна Дума та кишенькові жалюгідні суди, можна (і потрібно) буде провести всю ту “ін’єкцію свободи”, яка описана вище. Розігнати комуняк та КДБ і позбавити їх можливості надалі як-небудь впливати на життя суспільства. Легалізувати і показати по ТБ все, що ламає через коліно жалюгідний, убогий, рабський і відсталий православно-совковий менталітет народу, що формувався під царським і генсеківським батогом сторіччями. Для радикальних, знаючих, чого хочуть і вірячих у себе людей все це займе дуже небагато часу. А потім, через 3 місяці, можна буде в суворій відповідності з Конституцією проводити нові вибори всіх гілок влади на всіх рівнях – від президента до мера маленького містечка. Якщо, звичайно, містечко це ще залишиться до того часу в сильно змалілої Росії, а не втече в загальній ейфорії на свободу слідом за іншими. Бо демократичний державний устрій, описане в переможній 1993 Конституції – переможній над комуно-фашистським заколотом Терехова, Анпилова і Баркашова, – для нас священний і цілком відповідає нашим уявленням про вільну демократичну державі. Парламент і президент чудові самі собою, як інститути, от тільки ні там, ні там категорично не повинні сидіти комуністи і чекісти. І Установчі збори, як хотіли в лютому 17-го, ні до чого збирати: у Росії вже було її перше демократичне народження в 1991-1993 рр., Як у Білорусі – в 18-му, а у країн Балтії – аж до 1940. Правда, і закінчилося тим же, але … все ж історичний факт залишається фактом і є що взяти за відправну точку.

Але програма – це ще не все. Віра без справ мертва, як відомо. Потрібна армія, яка стане під ці прапори. Вона за визначенням не буде великою в цієї варварської, шаленої, замороженої країні. І потрібно правильне керівництво з достатнім рівнем радикалізму.

Століттями невдачі всіх масових рухів викликалися тільки одним: невідповідністю наявного керівництва історичним завданням свого руху. Маси внизу зазвичай радикальніше вождів на трибунах, до цього всі звикли. Але з цим треба щось робити. З цим треба боротися. У кінцевому рахунку, від далекозорості і проникливості керівництва, що стоїть на капітанському містку, залежить, чи не напореться корабель на риф або не сяде на мілину. У нас, тут, в Росії, революційні завдання виключно важкі. Так було завжди, – азіатська деспотія, що поробиш. Але все ж ми повинні бути на висоті своїх завдань.

[2001 р.]