Стомахiн українською: Відкритий лист українським націоналістам

Олегу Тягнибоку
Ірині Фаріон
і всім керівникам Всеукраїнського об’єднання “Свобода”

Шановні панове!

Я був ще на волі – і добре пам’ятаю, яким торжеством, якою радісною несподіванкою, майже що подарунком Долі стала в 2012 році для всіх пристойних людей в Росії перемога ВО “Свобода” на українських парламентських виборах і створення фракції “Свободи” у Верховній Раді України . Фактично – це була наша спільна перемога!

..Зараз я у в’язниці – і хочу відразу взяти бика за роги. Ви, як і я, не можете не розуміти, що незалежність України сьогодні – формальність, нічим, по суті, не захищена.

Ви розумієте, як і я, що реальна, повноцінна незалежність і Свобода України (не кажучи вже про процвітання) неможливі доти, поки на сході від неї існує жахливий Мордор, Імперія Зла, що носила спочатку назви “Російська Імперія” та “СРСР” , а нині брехливо іменує себе Російської “Федерацією”.

Існування цього злоякісного утворення на тілі планети – перманентна загроза незалежності і самому існуванню України. Як і інших країн, що мають нещастя з цим Мордором сусідити. Як, загалом-то, і всього світу.

Але Україні – насамперед.

Ви, можливо, не знаєте, що простолюд (бидло), яким на 90% населена Росія, у своїй “народній” самосвідомості і світовідчутті категорично не визнає незалежності України, вважаючи її формальну незалежність від Москви з 1991 року якимсь тимчасовим непорозумінням, а саму Україну – “тимчасово втраченими нашими територіями”, які неодмінно приречені повернутися під владу Москви. У розмовах між собою москальського бидло поголовно іменує Україну презирливою назвою “Хохляндия”, а на будь-яку згадку про право України на незалежність – починає злісно глумитися над її економічними проблемами (створеними Москвою і ніким іншим). У свідомості населення Росії економічні проблеми, свідомо створені українцям москалями, служать ніби самовиправданням для нового (підготовлюваного) захоплення України, для відмови їй у праві на незалежне існування.

Так мислять десятки мільйонів виборців Путіна. Після цього – ви розумієте, звичайно, реальну ціну його рукостискань з Януковичем і формального як би визнання факту української незалежності … Не варто спокушатися, – потурання “електорату” в його самих низинних інстинктах і рефлексах є генеральною лінією всього путінського режиму в Росії.

Ви також розумієте, звичайно ж, що будь-які розмови про “ціни на газ” і про міфічну “крадіжкуі” Україна “російського” (сибірського) газу втрачають всякий сенс, варто тільки згадати про жахливий розмір компенсацій, які РФ, як юридична правонаступниця СРСР, повинна Україні за Голодомор 1932-33 рр.., за масові розстріли і депортації 40х років, за усі інші акти геноциду українського народу, починаючи ще з знищення Запорізької Січі. А також за багатовікової духовний геноцид – заборону української мови, школи, театру, книгодрукування, церкви, знищення української інтелігенції, свідоме заселення України москалями-русифікаторами і т.д. У свій час пільги на оплату газу (нахабно украденого у сибіряків) якраз і вводилися Москвою як жалюгідна спроба відкупитися від українців, щоб не сплачувати їм належну компенсацію …

Так що жодне примирення, жоден діалог і жодне спільне існування неможливе, як бачимо. Москалі не тільки не бажають каятися за свої історичні злочини, але і наполегливо героїзують своє криваве минуле, зводять свої злочини в ранг подвигів, виховують на цих “героїчних” прикладах своїх дітей …

Україна кишіла агентами Москви, прямими і “непрямими” – її агентами впливу, духовним провідниками агресивного імперського реваншизму в дусі сталінського СРСР.

Боввани червонозоряних окупантів і капища “вічних вогнів” на площах ваших міст, разом з шабашами кожного 9 травня і чорно-рудими стрічками – чіпко тримають Україну в її похмурому колоніальному минулому, не даючи їй піднятися, зробити рішучий крок у майбутнє. Стати нарешті вільною.

Ще в грудні 2004, в дні “Помаранчевої революції”, я писав, що її найважливішими завданнями є: вихід України з СНД; усунення окупаційного москальського бандфлоту з Севастополя; додання ветеранам УПА повноцінного статусу ветеранів II Світової війни, нарівні зі статусом більшовицьких червоних недобитків в Україні і самій Росії. Що це важливіше будь-якої економіки і “соціалки”.

Нічого цього так і не зроблено, хоча про останній пункт при Ющенку начебто чимало говорили.

Окупаційний ж піратський флот Росії тепер формально легалізований у Криму аж до 2042 року …

Але тепер в українського народу – наскільки я можу судити з Москви – нарешті з’явився свій авангард, бойової і рішучий. І авангард цей – партія “Свобода”. Партія, повністю відкидає не тільки криваве радянське минуле, а й будь-які форми зв’язку і залежності України від Росії. Залежності, яка може бути тільки колоніальної – і яку москалі звично іменують “дружбою”, “братством” і “загальної історичною долею”.

“- Хто москалі українцям – друзі чи брати?
– Звичайно, братися. Друзів обирають … “

Тому ніяка внутріукраїнська програма, ніякі економічні, політичні, юридичні, конституційні та ін. реформи і зміни, мені здається, не можуть бути для забезпечення реальної Свободи і Незалежності України вирішальними. Перш треба відкрити шлях до самої можливості їх реалізації, до можливості зосередитися тільки на внутрішніх проблемах. Прибрати зовнішню перешкоду – гнилу, трухляву імперську колоду, яка століттями лежить на історичному шляху України.

Авангарду нації – партії “Свобода” – мені здається, варто було б, крім внутрішніх економічних і політичних завдань, взяти на себе ще й, так би мовити, історично – містичне, якщо хочете – національне Надзавдання — продовжити справу УПА та Антибільшовицького блоку народів.

Говорячи грубо і просто, це Надзавдання зводиться до того, щоб підняти синьо-жовте українське знамено над московським Кремлем.

Ще простіше і грубіше – взяти Москву. І після того, як кадри з українським прапором на флагштоку Великого Кремлівського палацу обійдуть світ і надійно ляжуть в усі відеоархіви, – підірвати і знищити Кремль, цей містичний нашийник азіатчини, варварства і агресії, надітий багато століть тому на горло вільної Європи …

Ставтеся до моїх слів як хочете. Може бути, і не завтра вони збудуться, звичайно. (Про всяк випадок: днями чергова психіатрична експертиза – вже четверта з 2004 року – офіційно визнала мене здоровим. Так що це точно не марення божевільного :)) Я прекрасно розумію, як нереально все це звучить в сучасній ситуації, коли Москва як і раніше тримає Україну за горло і шантажує газом …

Але і ви не можете не розуміти, що це – єдиний вихід. Єдина можливість забезпечити майбутнє вашої країни.

Можна, звичайно, просто чекати розпаду Росії, історично абсолютно неминучого. Але без радикальної нейтралізації Москви, без її розгрому (бажано військового) та знешкодження надовго вперед – немає ніякої гарантії, що й нова Московія, менших розмірів, але з тією ж столицею та ідеологічної наступністю, що не підхопить знову прапор агресивного москальства та імперського реваншизму, як це зробила РФ через лічені роки після краху СРСР.

Я готовий допомагати справі Свободи і правди, забезпечення незалежності вашої країни та ліквідації агресивної азійської імперії всім, що тільки в моїх силах. Правда, у цій імперії я поки що сиджу у в’язниці за свої переконання, – але безсумнівно, її катастрофа буде і для російських політв’язнів, для кращих людей цієї країни, шансом на звільнення. І важко уявити, який інший шанс у них міг би тут з’явитися …

За вашу і нашу свободу!

Слава Українi!

Борис Стомахін, політв’язень
14.05.2013
СІЗО “Медведково”, Москва

Джерело: Експрес-онлайн